Pracownicy


Pracownicy pedagogiczni:

mgr Grażyna Apostel - biologia, oligofrenopedagogika

mgr Wioletta Bil- język polski, oligofrenopedagogika

mgr Milena Baran- edukacja wczesnoszkolna

mgr Barabara Bury- wychowanie przedszkolne

mgr Katarzyna Cetnar- zajęcia techniczne, logopeda

mgr Aleksandra Dzierżak- wychowanie przedszkolne

mgr Katarzyna Borys- Marszołek- matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

mgr Lidia Ciepły- Bugara- zarządzanie w oświacie, język rosyjski, język polski, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, oligofrenopedagogika

mgr Hanna Kuligowska- plastyka, zajęcia artystyczne

mgr Marzena Domaradzka- wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna

mgr Joanna Figiel- język polski, logopeda

mgr Klaudyna Filipiak- język polski, zajęcia artystyczne

mgr Joanna Hachuła- język polski, oligofrenopedagogika, zajęcia artystyczne

mgr Izabela Jacek- fizyka, oligofrenopedagogika

mgr Sylwia Janota Żorawik- matematyka, oligofrenopedagogika

mgr Iwona Janecka- przyroda

mgr Marcin Jawor- rehabilitacja

mgr Marta Zapert- wychowanie fizyczne, zajęcia artystyczne, język angielski, informatyka

mgr Marcin Woźny- wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Kabus- psycholog

mgr Magdalena Stąpel- psycholog

mgr Sylwia Kłak- historia, wiedza o społeczeństwie, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńczo- resocjalizacyjna

mgr Hanna Knosała- historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agnieszka Kupczyk- religia, zajęcia techniczne, oligofrenopedagogika

mgr Monika Gwozdek- wychowanie przedszkolne

mgr Monika Kołodziejska- wychowanie przedszkolne

mgr Ilona Malczyk- wychowanie przedszkolne

mgr Małgorzata Ziaja- wychowanie przedszkolne

mgr Krystyna Kuc- religia

mgr Dariusz Neterowicz- religia

mgr Żaneta Kwiatkowska- język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Ewa Parysz- Musioł- język włoski, rehabilitacja

mgr Beata Malmon- zarządzanie w oświacie, matematyka, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika

mgr Aleksandra Mandzikowska- muzyka

mgr Beata Urbańczyk- język niemiecki, surdopedagogika, oligofrenopedagogika

mgr Sylwia Kędziora- język niemiecki

mgr Joanna Sadowska- język niemiecki

mgr Aleksandra Ostrowska- język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Larysa Ostrowska- Kwoka- geografia, oligofrenopedagogika

mgr inż. Anna Piecha- matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

mgr Małgorzata Pierończyk- matematyka

mgr  Teresa Szulbińska- chemia, oligofrenopedagogika

mgr Agnieszka Waśniowska- oligofrenopedagogika

mgr Monika Wajda- Mazur- pedagog

mgr Karina Zimnik- Inglot- bibliotekarz, terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, oligofrenopedagogika

mgr Karolina Żołna- wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika, edukacja dla bezpieczeństwa

Pracownicy niepedagogiczni:

mgr Michalina Fijoł- sekretarz szkoły

Agnieszka Rzepus

Joanna Pomietło

Małgorzata Pach

Anna Stompor

Łukasz Urbisz

Bernadetta Chowaniec- pielęgniarka

Wanda Chwiendacz

Barbara Jałowy

Agata Długajczyk

Irena Kowalska

Ewa Pawłowska

Mirosław Kozaczuk

Wiesław Krawczyk

Bożena Kozaczuk

Elżbieta Bednarek

Małgorzata Dybała

Dorota Noras

Agnieszka Firlej

Katarzyna Guszy

Renata Michalec

Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Borys-Marszołek , w dniu:  23‑09‑2015 21:14:55
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Borys-Marszołek
email: sp2@ledziny.pl tel.:322167093 fax: 322167093
, w dniu:  23‑09‑2015 21:14:55
Data ostatniej aktualizacji:
20‑02‑2018 19:28:31
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive