Pracownicy


Pracownicy pedagogiczni:

mgr Grażyna Apostel - biologia, oligofrenopedagogika

mgr Henryk Barcik- informatyka

mgr Wioletta Bil- język polski, oligofrenopedagogika

mgr Milena Baran- edukacja wczesnoszkolna

mgr Barabara Bury- wychowanie przedszkolne

mgr Katarzyna Cetnar- zajęcia techniczne, logopeda

mgr Aleksandra Dzierżak- wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna

mgr Katarzyna Borys- Marszołek- matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

mgr Lidia Ciepły- Bugara- zarządzanie w oświacie, język rosyjski, język polski, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, oligofrenopedagogika

mgr Hanna Kuligowska- plastyka, zajęcia artystyczne

mgr Marzena Domaradzka- wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna

mgr Joanna Figiel- Polko- język polski, logopeda

mgr Klaudyna Filipiak- język polski, zajęcia artystyczne, oligofrenopedagogika

mgr Izabela Jacek- fizyka, oligofrenopedagogika

mgr Sylwia Janota Żorawik- matematyka, oligofrenopedagogika, edukacja wczesnoszkolna

mgr Iwona Janecka- przyroda

mgr Marcin Jawor- rehabilitacja

mgr Marta Zapert- wychowanie fizyczne, zajęcia artystyczne, język angielski

mgr Michalina Heczko- wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Kabus- psycholog

mgr Magdalena Stąpel- psycholog

mgr Sylwia Kłak- historia, wiedza o społeczeństwie, oligofrenopedagogika, terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńczo- resocjalizacyjna

mgr Hanna Knosała- historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika

mgr Agnieszka Kupczyk- religia, zajęcia techniczne, oligofrenopedagogika

mgr Monika Gwozdek- wychowanie przedszkolne

mgr Monika Kołodziejska- wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna

mgr Ilona Malczyk- wychowanie przedszkolne

mgr Małgorzata Ziaja- wychowanie przedszkolne

mgr Przemysław Paszek- religia

mgr Żaneta Kwiatkowska- język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Janina Goraj- język włoski

mgr Beata Malmon- zarządzanie w oświacie, matematyka, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika

mgr Aleksandra Mandzikowska- Janko- muzyka

mgr Beata Urbańczyk- język niemiecki, surdopedagogika, oligofrenopedagogika

mgr Joanna Sadowska- język niemiecki

mgr Aleksandra Ostrowska- język angielski, oligofrenopedagogika

mgr Larysa Ostrowska- Kwoka- geografia, oligofrenopedagogika

mgr inż. Anna Piecha- matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

mgr  Teresa Szulbińska- chemia, oligofrenopedagogika

mgr Monika Wajda- Mazur- pedagog

mgr Karina Zimnik- Inglot- bibliotekarz, terapia pedagogiczna, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, oligofrenopedagogika

mgr Karolina Żołna- wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika, edukacja dla bezpieczeństwa

Pracownicy niepedagogiczni:

mgr Michalina Fijoł- sekretarz szkoły

Agnieszka Rzepus

Joanna Pomietło

Małgorzata Pach

Anna Stompor

Łukasz Urbisz

Bernadetta Chowaniec- pielęgniarka

Barbara Jałowy

Agata Długajczyk

Irena Kowalska

Ewa Pawłowska

Mirosław Kozaczuk

Wiesław Krawczyk

Bożena Kozaczuk

Elżbieta Bednarek

Małgorzata Dybała

Dorota Noras

Agnieszka Firlej

Katarzyna Guszy

Renata Michalec

Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Borys-Marszołek , w dniu:  23‑09‑2015 21:14:55
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Borys-Marszołek
email: sp2@ledziny.pl tel.:322167093 fax: 322167093
, w dniu:  23‑09‑2015 21:14:55
Data ostatniej aktualizacji:
01‑09‑2018 19:16:32
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive